4K Ultra HD Tanıtım Filmi Çekimi

4K Ultra HD Tanıtım Filmi Çekimi

Peremeci Film; 18 Yıllık deneyimle, profesyonel Tanıtım Filmi Çekimi için en doğru yerdesiniz.

18 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslarası alanda özel sektör ve kamu kuruluşlarına film tanıtım hizmetleri veren Peremeci Film, üstün tecrübe ve deneyimini sizin için de kullanmaya hazır. Üstelik mevcut olan en son teknoloji ekipman ve tam profesyonel ekibiyle…

Firmanızı, ürünlerinizi, üretim tesislerinizi ve daha pek çok fark yaratan detaylarınızı potansiyel müşterileriniz ve iş ortaklarınıza en çekici ve en kalite şekilde sunmak için profesyonel bir tanıtım filminine ihtiyacınız olacaktır. Günümüzün medya çağında broşürler, web sayfaları, yazılar ve benzeri diğer hiç bir iletişim yolu videolar kadar etkili değiller. Sayfalarca metin arasında açıklamakta zorlanacağınız, okunma olasılığı güç mesajlar yerine birbirinden çekici 4K Ultra HD video sunumları hazırlayarak hem etkili hem de prestijli tanıtımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım filmi ihtiyaçlarınıza daha iyi çözümler üretmek ve sizlere tanıtım filmi kavramını daha iyi açıklamak için sıkça sorulan sorulardan bir doküman hazırladık. Aşağıda yazılanlar ile tanıtım filmi ihtiyaçlarınız konusunda daha geniş fikir sahibi olacağınızı umuyoruz. Herhangi bir soru ya da sorununuz olduğunda lütfen bize ulaşın. Öte yandan “Tanıtım Filmi ve Kurumsal Film” konusunda ek bilgiler için Hizmetlerimiz alanına gözatabilirsiniz.

Profesyonel Tanıtım Filmi Ajansları

Peremeci Film Prodüksiyon Şirketi, Türkiye ve dünyada yüzlerce müşterisine 15 yılı aşkın süredir kurumsal tanıtım filmi hizmetleri vermiş, profesyonel bir tanıtım filmi ajansıdır.

4K Ultra Full HD Tanıtım Filmi Çekimi

Peremeci Film tüm tanıtım işlerinizde teknolojinin el verdiği en son düzeyde FULL HD görüntü kalitesini vaad ediyor. Böylece ürünleriniz ve firmanız kristal kalitesinde pırıl pırıl ses ve görüntü kalitesiyle, emsallerine mutlaka fark atacaklar.

Tanıtım filmi nedir?

Kurumsal tanıtım filmi ya da kurumsal film gibi ürünleri, “Tanıtım Filmi” adıyla ifade ediyoruz. Tanıtım filmleri, bir firmayı tüm genel hatlarıyla nihai tüketici ya da iş ortaklarına kısa sürede tanıtan, nitelikleri, teknolojileri, tarihi ve yapı taşları gibi detaylara tercihe göre yer veren ve tercihen kısa süreli filmlerdir.

Öte yandan tanıtım filmi ya da kurumsal filmler sadece firma tanıtımları için kullanılmamaktadır. Ürün tanıtımı ya da hizmet tanıtımı gibi filmler var olan ya da pazara yeni giren ürün ve hizmetlerinizi, iş ortaklarınız ve müşterilerinize tanıtmak ya da kullanımı, faydaları gibi detaylara yer vermek ya da telemarketing gibi doğrudan satışa ve siparişe yönelik olarak hazırlanabilir.

Tanıtım filmlerinize internet web sitenizde yer verebilir, fuar standlarınızda ziyaretçilerinizin seyrine sunabilir, DVD – Blu-Ray ya da interaktif CD – DVD gibi medyalarla potansiyel müşteri ve iş ortaklarınıza dağıtabilirsiniz.

Tanıtım filmi çektirmek İstiyorum!

Eğer siz de profesyonel tanıtım filmi çektirmek istiyorsanız, bu konuda profesyonel destek ve hizmet almak için doğru yerdesiniz. Firmanız ya da ürünleriniz için tanıtım filmi çekimi ya da daha doğru tabiriyle tanıtım filmi üretimi için bize ulaşın ya da diğer detaylar için “Tanıtım Filmi ve Kurumsal Tanıtım Filmi” bağlantısını kullanın.

Tanıtım filmi fiyatları nedir?

Peremeci Film Ltd. olarak her müşterimize özel içerik ve prodüksiyon hizmetleri sunmaktayız. Dolayısıyla tarafınıza verebileceğimiz tanıtım filmi hizmetleri için, firmanızın ya da ürünlerinizin hedef kitlesi, tanıtım filminin öncelikli olarak yayınlanacağı mecra, firmanızın ya da ürünlerinizin nitelikleri, tanıtım filmi çekiminde ihtiyaçlarınıza yönelik kullanılacak ekip ve ekipman, nihai kurguda kullanılacak animasyon, seslendirme gibi ek nitelikler hesaplandıktan sonra size özel fiyat teklifimizi sunabiliriz.

Her firma ya da ürüne özel içerik ve çalışma şekli belirlediğimizden ve her firma ya da ürünün tanıtım gereksinimleri birbirinden farklı olduğundan dolayı, standart bir paket fiyat vermemiz profesyonel çalışma prensibimiz gereği mümkün değildir.

Bu sebepten bize hemen ulaşarak size özel tanıtım filmi fiyat teklifimizi alabilirsiniz!

4K HD Tanıtım Filminde Yer Alabilecek Katma Değerler

  • Dilediğiniz dilde tanıtım filmi seslendirme
  • Dilediğiniz dilde tanıtım filmi altyazı döşeme
  • Drone ile havadan çekim
  • Firma ya da ürününüze özel müzik bestelenmesi ya da jingle üretimi
  • 3D ya da 2D animasyonlar ile firma ve ürün detaylarınıza yer vermek
  • Intro, jenerik, logo animasyonu gibi animasyon / grafik çalışmaları
  • Prodüksiyon ve post-prodüksiyon aşamasında kullanılabilecek ek teknolojiler
Bize hemen ulaşın!