Etkinlik Video Çekimi ve Tören / Etkinlik Prodüksiyonu

Etkimlik ProdüksiyonuEtkinlik video çekimi ve prodüksiyonu ihtiyaçlarınızda; Peremeci Film, tüm etkinlik ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlar. Sıkıcı Powerpoint sunumlarını unutun! Sizler için sergi, konferans, seminer, ürün lansmanları, ödül törenleri, şirket içi iletişim de dahil olmak üzere tüm etkinliklerinizde yüksek kalitede, yenilikçi görsel içerikler oluşturabiliriz. Ayrıca etkinlikleriniz için kamera ve benzeri görüntülüme hizmetleri sunar, talebinize göre etkinlik sırasında canlı yayınlar ve kurgulanmış sürümünü size teslim ederiz. Dilerseniz etkinliğinizi canlı yayınlar hatta 3D 360 derece VR olarak görkemli bir deneyim haline getirebiliriz.

Etkinlik video çekimi ve tören video çekimi gibi tüm ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Event Prodüksiyonu

Tüm etkinlik kayıtlarınızı, web sitesi, eposta, DVD, cep telefonu ve iPhone gibi geniş bir alanda size sunabileceğimizi de unutmayın. Bunun yanı sıra dilerseniz sizin için hazırlayacağımız dağıtım sürümlerinde, etkinliğinizin farklı dillerde seslendirilmesini ya da alt yazılı olarak sunulmasını da sağlayabiliriz.

Etkinlik Prodüksiyonu / Canlı Reji Servisleri

Etkinlik Prodüksiyonu hizmetlerimiz sadece etkinliklerde kullanılabilecek görsel öğelerin üretimi ile sınırlı değildir, konferans, sunum, tören, seminer ve yarışma organizasyonlarınız için sizlere anahtar teslim tam prodüksiyon hizmetleri de sunabiliriz. Peremeci Film etkinlik prodüksiyonu ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

Örnek kullanım alanları:

Etkinlik Prodüksiyonu hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • Kongre ve toplantılarınızda canlı sunumlar yapmak ve bunları canlı olarak kayda almak.

  • Yarışma ve ödül törenlerinizde, TV istasyonundaki gibi gerçek stüdyo deneyimi yaşatmak.

  • Konser, sunum, bayi toplantısı, yarışma gibi tüm etkinliklerinizde görüntü kaydı almak ve canlı yayınlamak.

  • Konser DVD’si hazırlayıp piyasaya sunmak.

  • Bir başka ortamda gerçekleşen etkinliği, bir başka mekanda bulunan kalifiye kişilere canlı olarak ulaştırmak.

  • Sunum videosu hazırlatmak ve bununların teknik kurulumunu gerçekleştirmek.

Bize hemen ulaşın!