Modacruz.com'la Modada Yeni Dönem

Yayınlanma Haberler

Moda ve e-ticareti mükemmel bir şekilde harmanlayarak kullanıcılarına eşsiz bir hizmet sunan Modacruz.com'un tanıtıcı videosu Peremeci Film tarafından hazırlandı.

Yeni Nesil Inhaler: Cyplos

Yayınlanma Haberler

Nefes darlığı çekenler için geliştirilen, özel mekanik tasarım ve numaratöre sahip Cyplos inhaler e-magine işbirliğiyle 3 ayı spot video Peremeci Film tarafından hazırlandı.

3D Türkiye Rüyası'nda Peremeci Film

Yayınlanma Haberler

Türkiye Rüyası

“Türkiye Rüyası” [Dream of Turkey] filmi, Türkiye genelini kapsayan ilk 3D Skyride filmi olma özelliğini taşıyor. Filmin 3D Steroscopic kurgusu ve tüm 3D Sterescopic Görsel Efektleri Peremeci Film tarafından hazırlandı.

Orblood - G-Ryhme Video Klibi

Yayınlanma Haberler

ORBLOOD - G-Ryhme

İlk video klibini çektiğimiz Orblood - Orkan Atak albümü Dokuzsekiz Müzik Yapım'dan müzikseverlerle buluştu. Klibin yönetmenliği ve kurgusu Erdem Peremeci (Peremeci Film) tarafından üstlenildi.

HemenKiralik.com

Yayınlanma Haberler

Hemen Kiralık

Dünyanın pek çok ülkesinde alternatif konaklama imkanı sunan HemenKiralik.com için tanıtıcı video Peremeci Film tarafından 2D Motion Graphics ve reel görüntülerin bir araya getirilmesiyle hazırlandı.

Budgetmetre Facebook Uygulaması

Yayınlanma Haberler

Budgetmetre Uygulaması

Budget Türkiye için medyaSOS 'un hazırladığı facebook Budget Metre kampanyasının video çalışmaları Peremeci Film tarafından hazırlandı. Uygulamaya katılıp kısa yarışmayı tamamlayarak Budget'tan araç kiralama indirimi almanız mümkün.

Karel Motivasyon Filmi, Peremeci Fillm'den

Yayınlanma Haberler

Karel

Türkiye'nin lider telekomünikasyon markası Karel, yeni döneminde bayilerine Karel'in birlikte daha hızlı ve daha ileriye yolculuklarını anlataran motivasyon filmi için Peremeci Film'i tercih etti.

E-Tahsilat'la Elektronik Tahsilat

Yayınlanma Haberler

Elekronik ortamda tahsilatın lideri E-Tahsilat için, Peremeci Film tarafından tanıtıcı bir video hazırlandı. 2D karakterler ve motion graphic desteğiyle hazırlanan animasyon film, E-tahsilatı'n özellikleri oldukça eğlenceli ve anlaşılır bir şekilde müşterilerine sunuyor.

Dugunozel.com Düğün Hediyesi Seçmek Çok Kolay!

Yayınlanma Haberler

Yeni evlenenler için web tabanlı bir proje olan DugunOzel.com ile çiftler hem düğünlerine / evliliklerine özel bir site oluşturabiliyor hem de ihiyaç listesini siteden yayınlayarak, yakınlarının hediye seçimine yardımcı oluyor.

Homeport AVM Açılıyor

Yayınlanma Haberler

HOMEPORT AVM

 EV tekstili, mobilya ve aksesuar alanlarında, evinizin tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında bulmanızı amaçlayan Homeport AVM'nin tanıtım video'ları Peremeci Film tarafından hazırlandı. 

Konya Mevlana Müzesi Interactive DVD

Yayınlanma Haberler

Secrets of Mevlana Museum

TURA Turizm'in ikinci "Video Guide" projesi olan "Secret Of Mevlana Museum" DVD'sinin prodüksiyonu yine Koz Yapım tarafından, post-prodüksiyon ve DVD Authoring aşamasında Peremeci Film işbirliğiyle hazırlandı.

Damocracy Belgeseli'ne Türkçe Altyazı

Yayınlanma Haberler

Damocracy Belgeseli

Doğa Derneği | Damocracy belgeseli, Amazon ve Hasankeyf'in ortak hikayesinden yola çıkarak büyük barajların iddia edildiği gibi 'temiz' enerji olmadığını iddia ediyor. Peremeci Film de bu önemli çalışmanın Türkçe altyazı ve Blu-Ray oluşturma işlemlerini üstlendi.

BRICS Forum da Peremeci Film'de

Yayınlanma Haberler

BRICSForum.org

Merkezi İtalya'dan bulunan ve BRICS olarak bilinen Brezilya, Rusya, İtalya, Çin ve Güney Afrika ekonomik ve ticari oluşumuna yönelik olarak kurulmuş BRICSforum.org, platform tanıtım filmi için Peremeci Film'i seçti. BRICSForum.org faaliyetlerini ve kullanım alanlarını özetleyen video pek yakında yenilenen BRICSForum.org web sitesinde yayınlanmaya başlayacak.