Peremeci Film Hakkında

Yayınlanma Hakkımızda

Peremeci Film Prodüksiyon Ltd. Şti.

Medya ve görsel sanatların tüm alanlarında, tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yetenekli ve bilgi sahibi takımıyla Peremeci Film Ltd., ulusal ve uluslarası alanda müşterilerine film prodüksiyon hizmetleri vermektedir. 7 senelik gerçek sektörel deneyimle, 2005 yılında kurulan Peremeci Film Ltd. bugün, reklam filmi, tanıtım filmi, video klip gibi görsel işlerin prodüksiyon / post-prodüksiyon hizmetlerini, metin yazarlığından görsel efektlere, seslendirmeden storyboard hazırlığına kadar geniş bir alanda anahtar teslim sağlamaktadır.

Detaylarını web sitemizin içeriğinde bulabileceğiniz bazı hizmetlerimiz şöyledir (başlıklara tıklayarak ilgili detay sayfalarına ulaşabilirsiniz);

 

Kurumsal Film / Kurumsal Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Müzik Klibi, Animasyon / Motion Graphics, Görsel Efekt, Eğitim Filmi / Motivasyon Filmi, Etkinlik Prodüksiyonu, Menülü DVD / Blu-Ray Yapımı, Kurgu / Montaj, Color Correction, Seslendirme / Dublaj, Altyazı Döşeme, İçerik Üretimi, Yerelleştirme / Lokazisyon.

Kendi bünyesinde kurgu ve görüntüleme sistemleri barındıran Peremeci Film, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nca verilen "Sinema Eserleri Yapımcı Belgesi"ne sahip olup, FİYAB "Film Yapımcıları Meslek Birliği" Asil Üye'sidir. Peremeci isim ve logosu Peremeci Film Ltd. Şti.'nin tescilli markalarıdır
Güvenilir Tanıtım Filmi ve En iyi Tanıtım Filmi Prodüksiyon Şirketleri kulvarında yer alan Peremeci Film Prodüksiyon Reklam LTD. Şirketi Hakkında Detaylı Bilgi.