Tanıtım Filmi Nedir, Tanıtım Filmi Ajansları Ajansı

Tanıtım Filmi Çekimi Hizmet Detayları

Yayınlanma Hizmet Detayları

Tanıtım Filmi Çekimi Hizmet Detayları


Tanıtım Filmi Çekimi Hizmet Detayları

Peremeci Film tüm ihtiyaçlarınız için anahtar teslim Tanıtım Filmi Ajansı olarak hizmet vermektedir.

 
Sitemizde kısa bir tura çıkarak bizi daha yakından tanımadan önce sizlere tanıtım filmi hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. Peremeci Film tanıtım filmi ajanları arasında tercih edebileceğiniz en yüksek tecrübe ve kaliteye sahip film şirketidir.
 

Kıyaslayın!

Kurumsal film hizmeti almadan önce çalışmayı düşündüğünüz firmaları mutlaka kıyaslayın. Maliyetler elbette ki önemlidir, fakat her ürünün olduğu gibi her hizmetin de bedeli birbirinden farklı olacaktır. Dolayısıyla sadece ekonomik bir çözüm tercih etmek yolunda giderek, firmanızın ve ürünlerinizin prestijini tehlikeleye atmayın, bir başkla değişle reklamın iyisi kötüsü olmaz demeyin, çünkü reklamın iyisi de kötüsü de olur! 
 

Tanıtım Filmi Çekim Amaçları

 • Fuar için tanıtım filmi çekimi
 • Lobi için tanıtım filmi çekimi
 • Web sitesi için tanıtımı filmi çekimi
 • Yurtdışı fuarlar ve tanıtım için tanıtım filmi çekimi
 • Sunum için tanıtım filmi çekimi

gibi farklı sebeplerle tanıtım filmi çektirmek isteyebilirsiniz.

 

Heman Başlayın!

Firmanızı, ürünlerinizi, üretim tesislerinizi ve daha pek çok fark yaratan detaylarınızı potansiyel müşterileriniz ve iş ortaklarınıza en çekici ve en kalite şekilde sunmak için profesyonel bir tanıtım filminine ihtiyacınız olacaktır. Multimedya ve internet çağında yaşadığımız bu günlerde broşürler, web sayfaları, yazılar ve benzeri diğer hiç bir iletişim yolu videolar kadar etkili değiller. Sayfalarca metin arasında açıklamakta zorlanacağınız, okunma olasılığı güç mesajlar yerine birbirinden çekici video sunumları hazırlayarak hem etkili hem de prestijli tanıtımlar gerçekleştirebilirsiniz.
 
Tanıtım filmi ihtiyaçlarınıza daha iyi çözümler üretmek ve sizlere tanıtım filmi kavramını daha iyi açıklamak için sıkça sorulan sorulardan bir doküman hazırladık. Aşağıda yazılanlar ile tanıtım filmi ihtiyaçlarınız konusunda daha geniş fikir sahibi olacağınızı umuyoruz. Herhangi bir soru ya da sorununuz olduğunda lütfen bize ulaşın. Öte yandan "Tanıtım Filmi ve Kurumsal Film" konusunda ek bilgiler için Hizmetlerimiz alanına gözatabilirsiniz.
 

Full HD Tanıtım Filmi Çekimi

Peremeci Film tüm tanıtım işlerinizde teknolojinin el verdiği en son düzeyde FULL HD görüntü kalitesini vaad ediyor. Böylece ürünleriniz ve firmanız kristal kalitesinde pırıl pırıl ses ve görüntü kalitesiyle, emsallerine mutlaka fark atacaklar.
 

Tanıtım filmi nedir?

Kurumsal tanıtım filmi ya da kurumsal film gibi ürünleri, “Tanıtım Filmi” adıyla ifade ediyoruz. Tanıtım filmleri, bir firmayı tüm genel hatlarıyla nihai tüketici ya da iş ortaklarına kısa sürede tanıtan, nitelikleri, teknolojileri, tarihi ve yapı taşları gibi detaylara tercihe göre yer veren ve tercihen kısa süreli filmlerdir.
 
Öte yandan tanıtım filmi ya da kurumsal filmler sadece firma tanıtımları için kullanılmamaktadır. Ürün tanıtımı ya da hizmet tanıtımı gibi filmler var olan ya da pazara yeni giren ürün ve hizmetlerinizi, iş ortaklarınız ve müşterilerinize tanıtmak ya da kullanımı, faydaları gibi detaylara yer vermek ya da telemarketing gibi doğrudan satışa ve siparişe yönelik olarak hazırlanabilir.
 
Tanıtım filmlerinize internet web sitenizde yer verebilir, fuar standlarınızda ziyaretçilerinizin seyrine sunabilir, DVD – VCD ya da interaktif CD gibi medyalarla potansiyel müşteri ve iş ortaklarınıza dağıtabilirsiniz.
 

Tanıtım filmi çekimi fiyatları nedir?

Peremeci Film Ltd. olarak her müşterimize özel içerik ve prodüksiyon hizmetleri sunmaktayız. Dolayısıyla tarafınıza verebileceğimiz tanıtım filmi hizmetleri için, firmanızın ya da ürünlerinizin hedef kitlesi, tanıtım filminin öncelikli olarak yayınlanacağı mecra, firmanızın ya da ürünlerinizin nitelikleri, tanıtım filmi çekiminde ihtiyaçlarınıza yönelik kullanılacak ekip ve ekipman, nihai kurguda kullanılacak animasyon, seslendirme gibi ek nitelikler hesaplandıktan sonra size özel fiyat teklifimizi sunabiliriz.
 
Her firma ya da ürüne özel içerik ve çalışma şekli belirlediğimizden ve her firma ya da ürünün tanıtım gereksinimleri birbirinden farklı olduğundan dolayı, standart bir paket fiyat vermemiz profesyonel çalışma prensibimiz gereği mümkün değildir.

 

Tamamlanan filmler hangi formatlarda teslim edilir?

Tamamladığımız tanıtım filmleri dilediğiniz herhangi bir formatta teslim edilebilir. İster TV kanallarında yayınlamak üzere yayın bantları ister web sitenizde yayınlanmak üzere web stream video'lar olsun, ihtiyacınız olan tüm kalite ve biçimlerde film teslimi yapmaktayız.
 
Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
 

Tanıtım filminde yer alabilecek katma değerler

 • Dilediğiniz dilde tanıtım filmi seslendirme
 • Dilediğiniz dilde tanıtım filmi altyazı döşeme
 • Firma ya da ürününüze özel müzik bestelenmesi ya da jingle üretimi
 • 3D ya da 2D animasyonlar ile firma ve ürün detaylarınıza yer vermek
 • Intro, jenerik, logo animasyonu gibi animasyon / grafik çalışmaları
 • Prodüksiyon ve post-prodüksiyon aşamasında kullanılabilecek ek teknolojiler
 • İnternet sitesi için video, internet sitesi için tantım filmi

 

"Profesyonel tanıtım filmi çektirmek İstiyorum"

Eğer siz de profesyonel tanıtım filmi çektirmek istiyorsanız, bu konuda profesyonel destek ve hizmet almak için doğru yerdesiniz. Firmanız ya da ürünleriniz için tanıtım filmi çekimi ya da daha doğru tabiriyle tanıtım filmi üretimi için bize ulaşın ya da diğer detaylar için "Tanıtım Filmi ve Kurumsal Tanıtım Filmi" bağlantısını kullanın.