3D Stereoscopic Kurgu / Montaj

Yayınlanma Hizmetlerimiz

3D 3 Boyutlu Kurgu Montaj Çekim

Peremeci Film, çağın en çekici prodüksiyon ve görsel yeniliği 3D [ 3 Boyutlu] görüntü teknolojisini sizler için kullanıyor. Artık iki boyutlu sıradan film ve animasyonların çok daha ötesine geçebilir, olağanüstü derinlik ve ekrandan adeta dışarı çıkan görsel animasyonlarla hedef kitlenizi büyüleyebilirsiniz.

Peremeci Film'in 3D Stereoscopic prodüksiyon, post-prodüksiyon kurgu ve animasyon servisi ile dilediğiniz tüm içeriklerinizi Active Shutter, Passive Polarized veya Anaglyph 3 Boyutlu gözlüklerle izlenebilen "gerçek" 3 Boyutlu sunumlara dönüştürebilirsiniz. Ürün lansmanlarınız, bayi toplantılarınız, 3D mimari sunumlarınız hedef kitlenizin ve müşterilerinizin gözlerini kamaştıracak, hayranlıklarını kazanacaksınız. Artık ürünleriniz ve mimari tasarımlarınız gerçeğe en yakın ve en çekici şekliyle neredeyse dokunulacak kadar hayatın içinde yer alacaklar. 3 Boyulutu -3D- prodüksiyon ve animasyonlar için Peremeci Film en doğru yerdir.

Peremeci Film tüm bunların yanısıra, çekmiş olduğunuz 3 Boyutları görüntülerinize, 3D montaj ve kurgu hizmetleri de veriyor.

3 Boyutlu Tanıtım Filmi Çekimi için, Tanıtım Filmi bağlantısına göz atabilirsiniz.
 

Örnek kullanım alanları:
3D Stereoscopic Kurgu / Montaj hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;
  • 3 Boyutlu sinema filmleri öncesinde gösterilmek üzere 3 Boyutlu reklam filmi hazırlamak.
  • 3D mimari sunumlarınızda "gerçek" 3 Boyutlu etki yaratmak.
  • Bayi toplantısı, ürün lansmanı gibi etkinliklerde firmanızı ve ürünlerinizi en prestijli en gerçekçi şekliyle sumak.
  • Tanıtım filmlerinizde rakiplerinizle aranızda olağanüstü fark yaratmak.
  • Ürünlerinizi ve mekanlarınızı izleyicilere gerçeğe en yakın haliyle sunmak
  • 3D Kurgu / Montaj (3 Boyutlu Kurgu / Montaj)
  • 3D Prodüksiyon / Çekim (3 Boyutlu Prodüksiyon Çekim)
  • 3D (3 Boyutlu tanıtım filmi)
 
 
Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
 
Peremeci Film, geniş hizmetleri arasında eğitim ve motivasyon filmi servisiyle, kurum içi eğitim veya ticari amaçlı eğitim filmi üretim hizmetleri de sağlayan prodüksiyon şirketidir.