Eğitim ve Motivasyon Filmi Çekimi

Yayınlanma Hizmetlerimiz

Hatha Yoga 1 - Bora Ercan DVD

Peremeci Film, kurumsal ve kişisel tüm eğitim filmi ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Gerek kurumsal oryantasyon filmleri, gerekse satışa yönelik ticari eğitim filmleri olsun Peremeci Film'in deneyimiyle dilediğiniz zaman sizler için hazırlanabilir ve dilerseniz kapak tasarımından dağıtıma kadar tüm kalemleri sizin için üstlenilebilir.

Personel Eğitim Filmi / Oryantasyon Filmi Çekimi

Siz de kurumunuzun çalışanlarına sıkıcı eğitim filmleriyle bilgi aktarmanın ya da seyri keyifli olmayan filmlerle bunu başarmaya çalışmanın verimsiz olduğunu düşünüyorsanız Peremeci Film, aktarmak istediğiniz mesajı en çekici yoldan iletebilmeniz için en iyisini yapacaktır. Öte yandan uzmanı olduğunuz bir konudaki bilgi ve birikiminizi binlerce insanla paylaşmak ve kendi eğitim DVD'lerinizi raflarda görmeniz hiç de zor değil.

Ticari Eğitim Filmleri

Eğitim filmlerini sadece ticari amaçlı düşünmenize gerek yok, personelinizin daha başarılı olması, bayilerinizin sizleri ve ürünlerinizi daha iyi tanıması için motivasyon filmleri yaptırmak da doğru bir karar olacaktır. Peremeci Film eğitim ve motivasyon filmi çekimi ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.
 
 
Örnek kullanım alanları:
Eğitim ve Motivasyon Filmi hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;
  • Sahip olduğunuz bilgi ve yeteneğinizi ticari amaçlı kullanmak için eğitim DVD'leri çıkartmak (dans, spor v.s).
  • Ders eğitim setleri hazırlayarak, ticari amaçlı sınavlara hazırlık, eğitimi destekleyici v.b ürünler hazırlamak.
  • Personelinizin bilmesi ve öğrenmesi gereken her şeyi keyifli bir film eşliğinde onlara sunmak.
  • Bayi toplantısı ve kurum için kullanım amaçlı filmler üretmek.
  • Personel eğitim filmi çekimi, kurumsal eğitim filmiçekimi , motivasyon filmi hazırlatmak.
  • Yeni ürettiğiniz bir ürün ya da hizmeti, personelinize ve bayilerinize tanıtabilmek.
  • Aynı zamanda yeni ürün ve hizmetinizin eğitimini vermek.
 
 
Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
 
Peremeci Film, geniş hizmetleri arasında eğitim ve motivasyon filmi servisiyle, kurum içi eğitim veya ticari amaçlı eğitim filmi üretim hizmetleri de sağlayan prodüksiyon şirketidir.