Motion Graphics - Animasyon

Yayınlanma Hizmetlerimiz

Modacruz

Peremeci Film, 2D / 3D hareketli grafik ve animasyon ihtiyaçlarınız için size yüksek kaliteli çözümler sunar. Bir video veya film içerisindeki hareketli bilgisayar grafikleri, yaratmak istediğiniz etkiyi güçlendirmenin mükemmel bir yoludur. Televizyon jenerikleri, reklam filmleri, tanıtım filmleri, video klipler, konferans, sergi, sunum ve pazarlama kampanyaları bir çok konudaki ihtiyaçlarınız için harika hareketli grafikler (motion graphics) ve animasyonlar oluşturabiliriz.


Motion Graphic Animasyon / Jenerik yapımı hizmetleri

 
Motion Graphic işlerinizi, dilerseniz tek başına (örn; Program Jeneriği) kullanmak için, dilerseniz reklam ve tanıtım videolarınız içerisinde kullanmak üzere üretebiliriz. Ayrıca bu hizmetimizi web sitelerinde yayınlamak üzere hazırlanacak 'Banner'larınız için de kullanabilir böylece video kalitesinde reklam banner'larına sahip olabilirsiniz.
 
Öte yandan günümüzde motion graphic kavramıyla hazırlanan reklam filmlerinin özellikler metro istasyoları ve açık hava LED ekran gibi mecralardan yayınlanmak üzere üretilebilecek en iyi içeriklerden biri olduğunu da hatırlatmak isteriz. Peremeci Film motion graphic, sunum video'su animasyon ve benzeri ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.
 
 
Örnek kullanım alanları:
Animasyon / Motion Graphics hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;
  • TV programlarınız için jenerik, seperatör v.s görseller hazırlamak.
  • Kısa ve en çekici şekilde video infografik sunumlar hazırlamak
  • TV istasyonunuz için, haberler, hava durumu v.s gibi kanal kimlikleri hazırlamak.
  • Dış ve iç mekanlarda bulunan LED / Plazma TV'lerde yayınlanmak üzere tanıtım ve reklam filmleri üretmek.
  • Herhangi bir mecrada yayınlanmak üzere (TV, web v.s) hazırladığınız içeriklere kapak, intro v.s hazırlamak.
  • Tanıtım ve sunumlarınıza zengin animasyonlar katarak, bilgi ve istatikleri, daha çekici olarak sunmak.
  • Mağaza içi duyurularınızı LCD / Plazma ekranlarda yayınlanmak için kampanya ve duyuru videoları hazırlamak.
  • Metro istasyonları, AVM'lerde bulunan LED / LCD ekran için reklam yaptırmak.

 

Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Peremeci Film, geniş hizmetleri arasında Animasyon / Motion Graphic servisiyle, bilgisayar tabanlı hareketli grafik / görsel çalışmalar hizmetleri de sağlayan prodüksiyon şirketidir.