Reklam Filmi - TV Reklamı

Yayınlanma Hizmetlerimiz

Budget Facebook Uygulama Video'su

Peremeci Film, reklam prodüksiyonlarında da anahtar teslim hizmetler sunmaktadır. Reklam filmi çekimi için fikir aşamasından TV istasyonlarına kopyaların dağıtımına kadar A'dan Z'ye tüm iş kalemlerini üstlenebilir. Sinema, televizyon, web ve mobil alanlar için reklam filmi prodüksiyonlarınızı en iyi şekilde tamamlar. Ayrıca metro istasyonları, bekleme salonları ve mağaza ekranları gibi alanlarda yayınlanacak reklam filmleriniz ve bant reklamlar için de en iyi sonuçları Peremeci Film'den alabilirsiniz. 

Bir başka deyişle düşük bütçeli ya da sürekli değişen (ürün indirimleri, kampanyalı ürünler gibi) reklam kampanyalarımız için bilgisayar grafikleriyle hazırladığımız tamamı post-prodüksiyon olarak gerçekleştirilen reklam filmlerini, hem kısa teslimat sürelerinde hem de uygun bütçelerle elde edebilirsiniz.

Reklam filmleri için ister 1 Milyon TL isten Bin TL bütçeniz olsun, Peremeci Film reklam kampanyalarınız için bütçenize uygun işleri en iyi şekilde üretecektir. Reklam filmi çekimi fiyatları için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Sadece televizyon ile sınırlı değilsiniz, metro istasyonlarındaki reklamlar, açık hava alanlarındaki LED ekranlar ve aklınıza gelebilecek tüm hareketli ve durağan tanıtım mecralarında yayınlanmak / sergilenmek üzere en iyi reklam filmlerini sizler için hazırlayabiliriz.

Viral Video Çekimi

Mecralardan bahsetmişken, viral videolardan bahsetmemek olmaz. Viral tanıtım videolarıyla, üretim aşamasından sonra başka hiç bir masraf yapmadan reklam ve tanıtımlarınızın kişilerin kendileri tarafıdan yayılması ve yayınlanmasını sağlarsınız. Böylece şaşırtıcı ve hayranlık uyandırıcı filmler kendiliğinden milyonlara ulaşır.

Peremeci Film reklam çekimi ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

 

Viral video nedir?:

Viral tanıtım metodları, geleneksel yöntemlerin dışında üretilmiş ve dağıtımını kendi kendine yapan tanıtım işleridir. Daha detaylı açıklamak gerekirse, Viral kavramı ismini doğruda virüslerden almıştır, nasıl ki virüsler bir bölgeye nufüs ettikten sonra kendi kendine çoğalır ve yayılırsa, viral filmlerde bulundukları ortamda kendi kendine -kullanıcılar aracılığula- yayılır ve çoğalırlar.

Buna verilecek en net örnekler, internet ortamında yer alan ve internet kullanıcılarının kendi insiyatifiyle çoğaltıp paylaştığı videolardır. Viral mantıkla çekilen bir video, ilk bakışta bir reklam filmi etkisi uyandırmayabilir, amacı firma ya da ürünü bu videoda özel bir şekilde kullanmak / tanıtmak fakat söz konusu filmin içeriğinde konuyla bağdaşmayabilir. Fakat bu, viral reklam filmlerinin mutlak suretle "gizli" reklam barındıraması anlamına gelmemektedir.

Özellikle TV ve benzeri mecralarda yayınlama ve frekans maliyetleri yerine izleyenleri "paylaşıma" teşvik edecek seviyede bir reklam filmi hazırlatarak da viral bir projeyi tercih edebilirsiniz.

Örneğin bir yün firmasıysanız, bir kedinin üzerinde sizin etiketleriniz olan bir yün yumağıyla komik bir şekilde oynadığını gösteren video, viral mantığına çok basit bir örnektir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi bazı Viral reklam filmleri her ne kadar son aşamada 'kasten' amatör bir kayıt gibi görünse de ciddi senaryolaştırma ve prodüksiyon aşamaları gerektirmektedir. Peremeci Film ürünlerinizi ve hizmetlerinizi viral yoldan tanıtmanız için en iyi senaryo ve prodüksiyon aşamalarıyla amacınıza ulaşmanızı sağlar.

 

Örnek kullanım alanları:
Reklam Filmi hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;
 • TV kanalları için reklam filmi çekimi.
 • Sinema salonlarında gösterilmek üzere filmi çekimi
 • Web sitesi için reklam filmi
 • Web sitesi için tanıtım filmi
 • Startup video çekimi
 • web sitesi için video çektirmek
 • How to videoları çekimi
 • LED ekran, mağaza içi, metro istasyonu gibi mecralar için reklam filmi üretmek.
 • Bant reklam (TV alt bant reklam) üretmek.
 • Sosyal Internet medyasında kullanıcılar tarafından kendi kendine yayılan / paylaşılan viral videolar üretmek.
 • Kendi kampanyalarınız, ürünleriniz için reklam çekimi / reklam filmi çekimi yaptırmak.
 • TV Spotu, TV Reklamı çektirmek.

 

Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Peremeci Film, geniş hizmetleri arasında reklam filmi servisiyle, TV, kapalı devre, şubeler arası, metro istasyonu, sinema salonu v.b tüm mecralar için görsel reklam üretimi hizmetlerini de sağlayan prodüksiyon şirketidir.