Seslendirme / Voice Over

Yayınlanma Hizmetlerimiz

Seslendirme / Voice Over

Peremeci Film, tüm içerikleriniz için tam profesyonel ajans kayıtlı ses sanatçılarıyla, seslendirme / voice over hizmeti veriyor. Dilediğiniz tüm sesler Peremeci Film ile reklam, tanıtım ve eğitim filmlerinizde sizin içeriğinizin ve ürünlerinizin sesi oluyor. Ayrıca seslendirme servisi sayesinde özellikle çok uluslu şirketlerin yurtdışında hazırlanan tanıtım filmleri, kolayca yerelleştirilebilir ve filmleriniz artık Türkçe konuşuyor!

Peremeci Film seslendirme ihtiyaçlarınızda sizleri sadece Türkçe seslendirme ile sınırlı tutmuyor, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve dilediğiniz herhangi bir ulusun sesini kendi filmlerinizde kullanmanız için, Peremeci Film çeviri aşamasından itibaren sizlere anahtar teslim hizmetler sunuyor. Peremeci Film seslendirme ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

 

Örnek kullanım alanları:
Seslendirme / Voice Over hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • Yurt dışı menşeili bir içeriğinizi tamemen Türkçe olarak yeniden revize etmek
  • Yurt dışı menşeili tanıtım filminizi Türkçe olarak yeniden revize etmek / tanıtım filmi seslendirme
  • Türkçe olan bir içeriğinizi farklı uluslara hitap edebilmek için farklı dillere çevirmek
  • Seslendirme hizmetimizi dilerseniz Türkçe altyazı hizmeti olarak almak
  • Tanıtım, reklam ve sunum filmlerinize altyazı yaptırmak
  • Çok dilde [Örneğin; İngilizce Seslendirme, Rusça seslendirme, Fransızca seslendirme, Almanca seslendirme...] yaptırmak
  • Eğitim filmi seslendirme
 
Telefon [santral] ve benzeri -prodüksiyon kapsamı dışı- seslendirme hizmetimiz bulunmamaktadır.
 
Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
 
Peremeci Film, geniş hizmetleri arasında seslendirme servisiyle, dış kaynaklı çalışmaların yerel seslendirme ile yerel dağıtıma uygun hale getirilmesi veya yerel bir içeriğin herhangi bir dil ile dublaj yapılması hizmetleri de sağlayan prodüksiyon şirketidir.