Yerelleştirme / Lokalizasyon

Yayınlanma Hizmetlerimiz

Rock Star [Trendy Toys]

Yerelleştirme ( Lokalizasyon ) kabaca, yurtdışı menşeili bir işi/ürünü kullanılacağı bir başka ülkeye göre yeniden derlemektir. Bir başka değişle, çok uluslu bir firmanın Türkiye ayağı iseniz ve size sağlanan görsel ya da işitsel içerikler kaynak ülkenin dilindeyse, bunu Türkiye için düzenlemek, grafikler, animasyonlar, yazılar ve seslenlendirme gibi bileşenleri Türkçe'leştirip filmi tamamen Türkiye'ye uyarlama işlemine yerelleştirme denilmektedir.

Peremeci Film, tüm reklam, tanıtım, eğitim ve benzeri filmlerinizi, Türkiye için yerelleştirebilir. Tüm içerikleri Türkçe'ye uyarlayabilir, seslendirme, grafik ve yazıları Türkçe olarak yeniden derleyebilir. Peremeci Film yerelleştirme ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

Kurumsal tanıtım filmleri, ürün kullanma klavuzu video'ları ve reklam filmleri için sıkça kullanılan bu hizmeti sizlere kusursuz olarak sunabiliriz.

Örnek kullanım alanları:
Yerelleştirme / Lokalizasyon hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;
  • Çok uluslu şirketlerin, orijinal dilde hazırlanmış tanıtım filmlerini Türkçe'leştirmek
  • Çok uluslu şirketlerin, orijinal dilde hazırlanmış tanıtım filmlerini / videolarını Türkçe seslendirmek
  • Yurtdışı orijinli bir reklam filmini / yabancı reklamı Türkçe'leştirmek
  • Yurtdışı orijinli bir filmi / yabancı filmleri Türkçe'leştirmek
  • Çok uluslu şirketlerin, yurdışında orijinal dilde hazırlanan sunum görüntülerini Türkiye'deki muhattaplara sunabilmek için Türkçe'leştirmek (dublaj ve altyazı döşemek)
  • Ürününüz ve / veya hizmetleriniz için sesli ve görüntülü, 'Nasıl Yapılır?', 'Nasıl Kullanılır?' gibi bilgi kaynaklarını yerel tüketicileriniz için Türkçe'leştirmek
  • Uluslarası sunum ve tanıtımlarınızda aynı içeriği farklı ülkelerde kullanabilmek için yerelleştirmek.
  • Yabancı kaynaklı görsel malzemeler için Türkçe seslendirme
  • Yabancı kaynaklı eğitim videosu Türkçe'leştirmek
 
 
Detaylı bilgi için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.
 
Peremeci Film, geniş hizmetleri arasında yerelleştirme servisiyle, dış kaynaklı görsel ürünlerin yerel dağıtıma uygun hale getirilmesi hizmetleri de sağlayan prodüksiyon şirketidir.