Multimedya / DVD – Blu-Ray Authoring

Multimedya DVD - Blu-Ray AuthoringPeremeci Film, görsel ve multimedya teknolojilerini son noktasına kadar sizlerin hizmetine sunuyor. Peremeci Film multimedya servisinde dilediğiniz tüm sayısal (dijital) görüntü ve ses formatlarını dilediğiniz tüm alanlarda kullanmak üzere profesyonel nitelik ve kalitede dönüştürebilirsiniz.

Örneğin, tanıtım filminizi web sitenizde yayınlamanız için optimize edebilir ya da müşterilerinize e-posta ile gönderilecek şekilde yeniden biçimlendirebiliriz.

Menülü DVD BLU-RAY Yapımı

Menülü Profesyonel DVD / Blu-Ray Authoring:

Peremeci Film, görsel tasarım yeteneğini ve teknolojiyi sizler için bir araya getirip, profesyonel menülü DVD ve Blu-Ray diskler hazırlıyor. Böylece çekici ve animasyonlu DVD sunumları, DVD / Blu-Ray filmler, menü, çoklu altyazı ve dublaj seçeneği gibi DVD / Blu-Ray teknolojisinin imkan verdiği tüm detayları filmlerinizde ve tanıtım filmlerinizde kullanma şansına sahip olursunuz.

Ayrıca tanıtım filmlerinde büyük kolaylık sağlayan interaktif DVD’ler sayesinde, her dil için ayır bir disk çoğaltmak yerine, tek bir DVD üzerinde çoklu dil ya da alt yazı seçenekleriyle daha çekici ve ekonomik çözümler sizleri bekliyor. Peremeci Film DVD / Blu-Ray Authoring / Tasarımı ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

Örnek kullanım alanları:

Multimedia ve DVD / Blu-Ray Authoring hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • Ticari amaçlı filmler için profesyonel, menülü, çoklu ses ve dil seçenekli DVD Video’lar hazırlamak.

  • Ticari amaçlı eğitim filmleriniz için profesyonel, menülü, çoklu ses ve dil seçenekli DVD Video’lar hazırlamak.

  • Kurumsal tanıtım filmlerinizde tek bir DVD’de birden fazla seslendirme ya da altyazı seçeneği sunmak.

  • Profesyonel Multimedya DVD / Blu-Ray tasarım ve DVD Authoring.

  • Menülü DVD yaptırmak.

  • Menülü Blu-Ray yaptırmak.

Hemen Ulaşın / Teklif Alın