Başarı Hikayeleri ve Müşteri Yorumları Videosu (Müşteri Röportajı)

Ürününüz ve servisiniz için en iyi tanıtım, gerçek tanıtımdır. Gerçek müşteri deneyimlerini paylaşmanız için size en iyi video çalışmasını garanti ediyoruz.

Ayrıca ürün ve / veya servislerinizi kullanan müşterilerinizi yerinde ziyaret ediyor ve görüşlerinizi (gerekiyorsa prompter ile) kayda alarak en etkili video çalışmasını garanti ediyoruz.

Türkiye’den ya da yurt dışında bir firma olun, Türkiye’de bulunan ve sizden ürün / hizmet alan tüm müşterilerini en şartlar ve deneyimle kayda alıyor ve en iyi şekilde montajlayarak / kurgulayarak teslim ediyoruz.

Taşınabilir greenbox platformumuzla, müşterinizi yerinde kayda alarak, arkaplana dilediğiniz şekilde marka çalışması yapabiliriz. Prompter’dan, aydınlatmaya, taşınabilir fon sisteminden montaja kadar tamamen Peremeci Film imkanları sizin için her zaman hazır!

Neden Önemli?

Sizden hizmet ya da ürün alan bir müşterinizin, sizi önemseyerek sizden aldığı faydalar sayesinde bir “başarı hikayesi” anlatması kadar çok az önemli tanıtım alanı vardır. Öte yandan ürün ve hizmetinizden memnun olan bir müşterinizin de yapacağı olum “müşteri yorumları”nın etkisi tartışılmazdır.

Anahtar teslim başarı hikayesi ve müşteri yorumları videosu için Peremeci Film’e ulaşın. Tam 18 yıllık deneyimimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Bize Hemen Ulaşın!