//Tanıtım Filmi Çekimi – Kurumsal Film Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi – Kurumsal Film Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi – Kurumsal Film Çekimi

Kurumsal tanıtım videosu çekimlerinizde gerçek profesyonellerden destek almaya ne dersiniz?

Peremeci Film; Gerek prestij amaçlı, gerekse ürün odaklı tüm kurumsal tanıtım filmi çekimi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, tanıtım filmi çekimi, kurumsal film çekimi alanında büyük deneyime sahip bir medya üretim şirketidir. 13 yılı aşkın sürelik kurumsal deneyimiyle, gerek T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yapımcı Sertifikası, gerek FİYAB Film Yapımcıları Meslek Birliği Asil Üyesi sıfatıyla olsun; Önce kendini rakiplerinden ayırıyor, sonra da sizleri!

Sizler için, müşteri odaklı sunumlar, endüstriyel tanıtımlar, mesaj içerikli filmler, şirket tanıtımları ve proje belgeseli gibi çok geniş bir alanda kusursuz işler üretebiliriz. Böylece kurumsal tanıtım filmi çekiminde istediğiniz türde ve içerikteki filmlerle amacınıza tam olarak ulaşırsınız.

Günümüz teknolojisinde kurumsal tanıtım filmi çektirmek, özellikle internet ortamında hızlı yayılmaması ve yayın maliyetinin olmaması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Elbette ki tanıtım filmleri fuar, sunum, seminer v.b geleneksel alanlar için de eşsiz ve kısa yoldan kendinizi anlatabilmenizin en iyi yoludur.

Geleneksel tanıtım filmi mantığından uzaklaşarak, sizlere eşsiz ürünler sunmayı öneriyoruz, ayrıca tanıtım filmlerinin yanısıra, motivasyon filmleri ve başarı hikayeleri filmleri gibi geniş bir yelpazede standart tanıtım filmlerinden çok daha fazla seçeneği sizlere sunuyoruz.

Örneğin firmanızın tanıtım filminin yanısıra, müşterilerinizin sizlerle olan çalışma deneyimlerini anlatan “Başarı Hikayeleri” (Success Stories) filmleriyle firma tanıtımınızın, Peremeci Film tarafından çok daha etkin yollarla yapılmasını ya da firma çalışanlarınızın, bayilerinizin ve sizinle iş birliği yapan diğer kişilerin firmanızı daha iyi tanıması ve benimsemesi için motivasyon odaklı filmlerin üretilmesini isteyebilirsiniz.

Peremeci Film profesyonel tanıtım filmi çekimi alanında sizlere en yeni teknolojileri vaadediyor. 15 yılı aşkın tecrübemizle HD tanıtım filmi çekimi, 4K tanıtım filmi çekimi ve havadan çekim gibi teknik katma değerleri sizler için biraraya getiriyor.

Peremeci Film tanıtım filmi çekimi için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

Örnek kullanım alanları:

Kurumsal Tanıtım Filmi hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • Firmanızın ve / veya ürününüzün sektöre ve nihai tüketiciye tanıtılması için Tanıtım Filmi / Firma Tanıtım Filmi / Fabrika Tanıtım Filmi hazırlamak.

  • Fuar ve sunumlarınızda kullanmak ve sergilemek üzere, tanıtım videoları / tanıtım filmleri hazırlamak.

  • Sizi tercih eden müşterilerinizi de bu kampanyaya dahil ederek, başarı ve memnuniyet filmleri / başarı hikayeleri filmleri hazırlamak.

Hemen ULAŞIN – Hemen TEKLİF ALIN!