Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? Tanıtım Filmi Çekim Teknikleri

Peremeci Film olarak 18 yılı aşkın süredir tanıtım filmleri ve prodüksiyon hizmetleri veriyor ve tanıtım filmi nasıl çekiliyor iyi biliyoruz!

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? – Tanıtım filmi çekimi için en temel aşamala;

İhtiyacın belirlenmesi

Tanıtım filmi çekiminden önce, filmin hazırlanmasında temel amaçlarınız değerlendirilir ve hedef kitle öncelikli odak olarak belirlenir. Bunun ardından öncelikli yayın mecranız (fuar standı, sosyal medya, sunum v.b) da göz önüne alınarak bir referans temel oluşturulur.

İçeriğin oluşturulması

Hedef kitle ve yayın mecrası gibi temel değerler berlirlendikten sonra, tanıtım filmi çekimi için içerik akışı oluşturulu ve anlatılmak istenenlerle ilgili bir metin yazılır. Bu aşama tanıtım filmi çekiminizde dış seslendirme kullanılmayacak olsa bile üretim aşaması için büyük önem taşımaktadır.

Prodüksiyon / Üretim

Belirlenen içerik, video çekim / prodüksiyon ve masaüstü çalışmalar / post-prodüksiyon gibi temel aşamalarla üretilir. Bununla birlikte varsa seslendirme, havadan çekim, 2D yada 3D animasyon v.b bileşenler de üretilir.

Post-Prodüksiyon / Teslim

Elde edilen tüm bileşenler (Video çekimleri, animasyonlar, müzik, seslendirme, havadan drone çekim v.b) bilgisayar başında bir araya profesyonel kurgu sistemlerinde bir araya getirilir ve tanıtım filmi nihai şekline kavuşur.

Sizler de tanıtım filmi çekimine ihtiyaç duyuyorsanız, bize hemen ulaşın!

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? Tanıtım videosu çekim teknikleri için aşağıdaki ihtiyaçlarınızda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  • Tanıtım Filmi Yapımı

  • Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir?

  • Tanıtım Filmi Çekim Teknikleri

  • Tanıtım Filmi Çekimi Nasıl Yapılır?

  • Tanıtım Videosu Nasıl Olmalı?

  • Tanıtım Videosu Örnekleri

Kontaktiere uns!