Video ve -Hafıza Kartı- Veri Kurtarma

Hasarlı, çalışmayan ve okunmayan video dosyalarınız kurtarabilir, SD kart / hafıza kartındaki kayıp video ve verilerinizi geri getirebiliriz.

Peremeci Film Prodüksiyon Ltd. Şti.; 15 yılı aşkın dijital video ve prodüksiyon deneyimiyle artık hasarlı ve arızalı video dosyalarınız ile hafıza kartlarınız için de çözümler sunuyor.

Bir iş için çekimlerinizi gerçekleştirdiniz ve türlü hatalardan dolayı kaydedilen video dosyasının artık okunamadığını fark ettiniz. Merak etmeyin, onca emek ve masraf boşa gitmemiş olabilir ve hasarlı video dosyalarınız tarafımızdan kurtarılabilir ve tekrar kullanılır hale getirilebilir. Benzer şekilde, çekimlerin ardından hafıza kartınız okunamıyorsa yine her şey için geç değil, Peremeci Film video konusundaki uzmanlığını hafıza kartındaki video dosyalarını kurtarmak için de kullanıyor.

Hangi Video Dosyaları Kurtarılabilir?

Öncelikle MP4, MOV ve AVI formatındaki video dosyaları kurtarabilme olasılığımız çok daha yüksektir. Bunun yanı sıra farklı video formatları için de çalışmalar yapabiliriz.

Aynı şekilde tüm hafıza kartları ve USB bellekler üzerindeki çalışmayan video dosyalarını ya da hiç okunamayan hafıza kartları ve USB bellekleri de kurtarabiliriz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Okunamayan video dosyanızı bize online / çevrimiçi ya da herhangi bir hafıza kartı -ya da USB bellek ile- ulaştırabilirsiniz. Ardından hasarlı video dosyanız incelenir ve dakika veya GB üzerinden bir fiyatlandırma teklifi tarafınıza sunulur.

Fiyat teklifi belirlenirken dikkat edilen detaylar şöyledir;

  • Videonun tamamının ya da bir kısmının kurtulabileceği
  • Video ile birlikte ses içeriğinin de kurtarılıp kurtulamayacağı
  • Hasarlı video dosyanın ham veri boyutu -GB üzerinden- değerlendirilerek kurtarma sürecinin süresi. (Aynı dakika süresinde de olsalar, yüksek Bitrate oranına sahip videoların kurtarılması çok daha uzun bir süreç gerektirmektedir.
Bize Hemen Ulaşın!

Video ve Veri Kurtarma Hakkında Çok Önemli Bilgiler:

Hasarlı bir video dosyanız veya bir hafıza kartınız varsa, lütfen aşağıdaki bilgileri dikkate alınız.

  • Okunamayan hafıza kartı üzerine, ‘kesinlikle’ yeni bir veri yazılmamış ve herhangi bir işletim sisteminde yeniden ‘partition’ oluşturulmamış / cihazın hafıza kartını tanıması için hafıza kartına müdahale edilmemiş olması çok önemlidir.

  • Hafıza kartlarınızın kurtarılması denenirken, hafıza kartı üzerine ‘kesinlikle’ bir veri yazılmaz, ‘biçimlendirilmez’, ‘partition’ oluşturulmaz v.b. Dolayısıyla kartınızın tarafımızdan arızalanması söz konusu değildir. Kartların ‘kayıt kilidi’ önlem olarak kapatılıp, sadece ‘okuma’ işlemleri üzerinden kurtarma denemeleri yapılmaktadır.

  • Tarafımıza hasarlı ve okunamayan video dosyalarının ‘kopyası’nı iletiniz. Denemeler sırasında video dosyasına zarar gelmemesi için, orijinal dosyasının tarafınızda saklanması çok önemlidir.

  • Hasarlı videoyu daha sağlıklı onarabilmek için, aynı cihaz tarafından ve tamamen aynı değerler / ayarlar ile çekilmiş sağlıklı çalışan bir video dosyasını da tedarik etmelisiniz.

Bize Hemen Ulaşın!