Reklam Filmi – TV Reklamı Çekimi – Masaüstü Reklam Filmi

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi en görkemli şekilde tanıtmak ya da firmanızı prestijli bir şekilde tüm müşteri adaylarınıza sunmak ister misiniz?

Peremeci Film, reklam prodüksiyonlarında da anahtar teslim hizmetler sunmaktadır. Reklam filmi çekimi için fikir aşamasından TV istasyonlarına kopyaların dağıtımına kadar A’dan Z’ye tüm iş kalemlerini üstlenebilir. Sinema, televizyon, web ve mobil alanlar için reklam filmi prodüksiyonlarınızı en iyi şekilde tamamlar. Ayrıca metro istasyonları, bekleme salonları ve mağaza ekranları gibi alanlarda yayınlanacak reklam filmleriniz ve bant reklamlar için de en iyi sonuçları Peremeci Film’den alabilirsiniz.

Bir başka deyişle düşük bütçeli ya da sürekli değişen (ürün indirimleri, kampanyalı ürünler gibi) reklam kampanyalarımız için bilgisayar grafikleriyle hazırladığımız tamamı post-prodüksiyon olarak gerçekleştirilen reklam filmlerini, hem kısa teslimat sürelerinde hem de uygun bütçelerle elde edebilirsiniz.

Reklam Filmi Çekimi – TV Reklam Çekimi Fiyatları

Reklam Filmi ÇekimiReklam filmleri için ister 1 Milyon TL isten Bin TL bütçeniz olsun, Peremeci Film reklam kampanyalarınız için bütçenize uygun işleri en iyi şekilde üretecektir. Reklam filmi çekimi fiyatları için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Sadece televizyon ile sınırlı değilsiniz, metro istasyonlarındaki reklamlar, açık hava alanlarındaki LED ekranlar ve aklınıza gelebilecek tüm hareketli ve durağan tanıtım mecralarında yayınlanmak / sergilenmek üzere en iyi reklam filmlerini sizler için hazırlayabiliriz.

Peremeci Film, tüm reklam filmi / videosu ihtiyaçlarınıza sizin bütçenize ayak uydurarak en iyi sonucu garanti ediyor!

Reklam Filmi Üretim Teknikleri

Çok sayıda üretim çeşidiyle, tüm ihtiyaçlarınız için reklam filmleri ve reklam videoları üretebiliriz. Reklam filmi çekimi deyince öncelikli olarak prodüksiyon gerektiren reklam filmleri akla gelse de masaüstü reklam filmi dediğimiz ve tamamı bilgisayar ortamında üretilen grafik animasyon tabanlı reklam filmleri de ekonomik ve verimli bir reklam filmi çeşididir.

Viral Video Çekimi

Mecralardan bahsetmişken, viral videolardan bahsetmemek olmaz. Viral tanıtım videolarıyla, üretim aşamasından sonra başka hiç bir masraf yapmadan reklam ve tanıtımlarınızın kişilerin kendileri tarafından yayılması ve yayınlanmasını sağlarsınız. Böylece şaşırtıcı ve hayranlık uyandırıcı filmler kendiliğinden milyonlara ulaşır.

Peremeci Film reklam çekimi ihtiyaçlarınız için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

Örnek kullanım alanları:

Reklam Filmi hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • TV kanalları için reklam filmi çekimi.

  • Sinema salonlarında gösterilmek üzere filmi çekimi

  • Web sitesi için reklam filmi

  • Startup video çekimi

  • Web sitesi için video çektirmek

  • LED ekran, mağaza içi, metro istasyonu gibi mecralar için reklam filmi üretmek.

  • Sosyal Internet medyasında kullanıcılar tarafından kendi kendine yayılan / paylaşılan viral videolar üretmek.

  • Reklam filmi çekimi

Bize hemen ulaşın!