Tanıtım Filmi Çekimi | Kurumsal Film Çekimi

Tanıtım filmi çekimi ve kurumsal tanıtım videosu çekimi için gerçek profesyonellerden hizmet almaya ne dersiniz?

Peremeci Film Prodüksiyon Ltd. Şti.; Kurumsal tanıtım filmi alanında, gerek prestij amaçlı, gerekse ürün ve hizmet odaklı tüm kurumsal tanıtım filmi çekimi ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve tanıtım filmi çekimi, kurumsal video çekimi alanlarda büyük deneyime sahip bir medya üretim şirketidir. 18 yılı aşkın sürelik kurumsal deneyimiyle, gerek T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Yapımcı Sertifikası, gerek FİYAB Film Yapımcıları Meslek Birliği Asil Üyesi sıfatıyla olsun; Önce kendini rakiplerinden ayırıyor, sonra da sizleri!

Tanıtım Filmi Çekimi Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Sizler için, müşteri odaklı sunum videoları, endüstriyel tanıtımlar filmleri, mesaj ve kampanya içerikli filmler, şirket tanıtımları ve proje belgeseli gibi çok geniş bir alanda kusursuz işler üretebiliriz. Böylece kurumsal tanıtım filmi çekiminde istediğiniz türde ve içerikteki filmlerle amacınıza tam olarak ulaşırsınız.

Günümüz teknolojisinde kurumsal tanıtım filmi çektirmek, özellikle internet ortamında hızlı yayılması ve yayın maliyetinin olmaması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir. Elbette ki tanıtım filmleri fuar, sunum, seminer v.b geleneksel alanlar için de eşsiz ve kısa yoldan kendinizi anlatabilmenizin en iyi yoludur.

Geleneksel tanıtım filmi mantığından uzaklaşarak, sizlere eşsiz ürünler sunmayı öneriyoruz, ayrıca tanıtım filmlerinin yanı sıra, motivasyon filmleri ve başarı hikayeleri filmleri gibi geniş bir yelpazede standart tanıtım filmlerinden çok daha fazla seçeneği sizlere sunuyoruz.

Örneğin firmanızın tanıtım filminin yanı sıra, müşterilerinizin sizlerle olan çalışma deneyimlerini anlatan “Başarı Hikayeleri” (Success Stories) filmleriyle firma tanıtımınızın, Peremeci Film tarafından çok daha etkin yollarla yapılmasını ya da firma çalışanlarınızın, bayilerinizin ve sizinle iş birliği yapan diğer kişilerin firmanızı daha iyi tanıması ve benimsemesi için motivasyon odaklı filmlerin üretilmesini isteyebilirsiniz.

Peremeci Film profesyonel tanıtım filmi çekimi alanında sizlere en yeni teknolojileri vadediyor. 18 yılı aşkın tecrübemizle HD tanıtım filmi çekimi, 4K tanıtım filmi çekimi ve havadan çekim gibi teknik katma değerleri sizler için bir araya getiriyor.

Peremeci Film tanıtım filmi çekimi için eksiksiz ajans hizmeti sunuyor.

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? Tanıtım Filmi Çekim Teknikleri

Peremeci Film olarak 18 yılı aşkın süredir tanıtım filmleri ve prodüksiyon hizmetleri veriyor ve tanıtım filmi nasıl çekiliyor iyi biliyoruz!

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir? – Tanıtım filmi çekim aşamaları

Tanıtım Filmi Çekimi İçin İhtiyacın belirlenmesi

Tanıtım filmi çekiminden önce, filmin hazırlanmasında temel amaçlarınız değerlendirilir ve hedef kitle öncelikli odak olarak belirlenir. Bunun ardından öncelikli yayın mecranız (fuar standı, sosyal medya, sunum v.b) da göz önüne alınarak bir referans temel oluşturulur.

İçeriğin oluşturulması

Hedef kitle ve yayın mecrası gibi temel değerler berlirlendikten sonra, tanıtım filmi çekimi için içerik akışı oluşturulu ve anlatılmak istenenlerle ilgili bir metin yazılır. Bu aşama tanıtım filmi çekiminizde dış seslendirme kullanılmayacak olsa bile üretim aşaması için büyük önem taşımaktadır.

Prodüksiyon / Üretim

Belirlenen içerik, video çekim / prodüksiyon ve masaüstü çalışmalar / post-prodüksiyon gibi temel aşamalarla üretilir. Bununla birlikte varsa seslendirme, havadan çekim, 2D yada 3D animasyon v.b tanıtım filmi çekimi için diğer bileşenler de üretilir.

Post-Prodüksiyon / Teslim

Elde edilen tüm bileşenler (Video çekimleri, animasyonlar, müzik, seslendirme, havadan drone çekim v.b) bilgisayar başında bir araya profesyonel kurgu sistemlerinde bir araya getirilir ve tanıtım filmi çekimi nihai şekline kavuşur.

Sizler de tanıtım filmi çekimine ihtiyaç duyuyorsanız, bize hemen ulaşın!

Bize hemen ulaşın!

Örnek kullanım alanları:

Kurumsal Tanıtım Filmi hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için, bazı çalışma alanlarından verdiğimiz örnekleri aşağıda görebilirsiniz;

  • Firmanızın ve / veya ürününüzün sektöre ve nihai tüketiciye tanıtılması için Tanıtım Filmi / Firma Tanıtım Filmi / Fabrika Tanıtım Filmi hazırlamak.

  • Fuar ve sunumlarınızda kullanmak ve sergilemek üzere, tanıtım videoları / tanıtım filmleri hazırlamak.

  • Sizi tercih eden müşterilerinizi de bu kampanyaya dahil ederek, başarı ve memnuniyet filmleri / başarı hikayeleri filmleri hazırlamak.

  • Tanıtım filmi çekimi

  • Kurumsal film çekimi

Bize hemen ulaşın!