Web Sitesi Tanıtım Filmi Video Çekimi

Büyük heyecan ve belkide büyük yatırımlarla o şahane fikrinizi hayata geçirdiniz ve web sitenizi açtınız, peki bundan kimin haberi var? İşte bu noktada Web Sitesi tanıtım filmi video çekimi ihtiyacınız gündeme gelecek ve bu konudaki en iyi çözümü size Peremeci Film sunacaktır.

Web tanıtım videosu ile ister siteniz için bir kullanım kılavuzu oluşturun, ister projeniz ve/veya hizmetinizin avantajlarından bahsedin. Animasyon ya da gerçek prodüksiyon olarak tercih edebileceğiniz web sitesi tanıtım filmlerinizi teslim altıktan sonra, ister sitenizde yer verin, ister sosyal medyada paylaşın. Hatta sizin için web sitenizin Instagram, Twitter ve facebook gibi mecralarda en etkili şekilde paylaşabilmeniz için ideal süre ve ölçülerde farklı varyasyonlarını da hazırlayalım.

Web sitesi tanıtım videosu avantajları nelerdir?

Web sitenizin kullanımını, metin halinde kullanıcılar anlatmak neredeyse olanaksızdır. Kullanıcılar görerek adım adım işlemleri ve işlevleri takip etmek isterler. Öte yandan hiç kimse uzun uzun yazıları okumak istemez, kullanıcılar basit anlatımlarla, göze ve kulağa hitap eden çekici görseller ve videolarla pratik şekilde iletilen mesajları ise çok çabuk benimser. Üstelik hazırlanan web sitesi tanıtım filminizi ister genel amaçlı olarak internet üzerine paylaşın, isterseniz kısa ve spot versiyonlarını sosyal medyada ve hatta TV’de reklam filmi olarak kullanın!

Web sitesi tanıtım videosu hizmeti Google Sertifikalı ekip tarafından gerçekleştirilmektedir

Web sitesi tanıtım filmi hizmetimiz, en iyi katma değeri sunmak amacıyla Google Dijital Pazarlama sertifikasına sahip kişilerce (sertifika no: 34B 9RP MPC) gerçekleştirilmektedir.

Sizler de web sitesi tanıtım filmi video çekimine ihtiyaç duyuyorsanız, bize hemen ulaşın!

Web Sitesi Tanıtım Filmi Video Çekimi ve fiyatları için aşağıdaki ihtiyaçlarınızda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  • Ürün tanıtım filmi video çekimi

  • Instagram için ürün çekimi

  • YouTube için ürün tanıtım videosu çekimi

  • Web sitesi için ürün tanıtım filmi çekimi

Bize hemen ulaşın!