Sosyal Medya Reklam Tanıtım Videosu

Günümüzün internet çağında,tüketiciler ve müşteri adaylarının elinden cep telefonları düşmüyor. Artık yaş sınırı olmaksızın gencinden yaşlısına herkes sosyal medyanın bir parçası olmuş durumda. Bu durumda ürün ve hizmet sağlayıcıların Sosyal medya reklam filmine ihtiyaç duymaları da kaçınılmaz oluyor.

Hergün milyonlarca kişiye ulaşma imkanı sağlayan, doğrudan hedef kitle ve demografi belirleyebileceğiniz sosyal medya reklamlarının; Hedef kitleye uygun şekilde hazırlanması, ilgi çekici olması, mesajını basitçe iletebilmesi, göze ve kulağa hitap edebilmesi oldukça önemli. İşte bu aşamada Peremeci Film olarak sizler için en iyi sosyal medya reklam tanıtım videosu çekimini yapabileceğimizi ya da dilerseniz hazır görüntülerden masaüstü sosyal medya reklam tanıtım videoları hazırlayabileceğimizi söylemek isteriz.

Sosyal Medya Reklam Videosu hizmet Google Sertifikalı ekip tarafından gerçekleştirilmektedir

Sosyal Medya Reklam Videosu hizmetimiz, en iyi katma değeri sunmak amacıyla Google Dijital Pazarlama sertifikasına sahip kişilerce (sertifika no: 34B 9RP MPC) gerçekleştirilmektedir.

Sosyal medya için, kullanacağınız mecraya özel (Örn. YouTube, Instagram, Facebook v.b) ideal ölçülerde ve çözünürlükte, yüksek netlik ve kalitede, prodüksiyon ya da post-prodüksiyon barındabilecek tüm sosyal medya reklam tanıtım videoları için dilediğiniz zaman bize ulaşın!

Sosyal medya reklam tanıtım videosu konusunda aşağıdaki ihtiyaçlarınızda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
  • Insragram Reklam Videosu

  • Instagram Tanıtım Videosu

  • Facebook Reklam Videosu

  • Facebook Tanıtım Videosu

  • YouTube Reklam Videosu

  • YouTube Tanıtım Videosu

  • Sosyal Medya Reklam Tanıtım Videosu Çekimi

Bize hemen ulaşın!