Video Montaj Fiyatları

Peremeci Film olarak 18 yılı aşkın süredir, video prodüksiyon ve video montaj / kurgu hizmeti vermekteyiz. Video montaj fiyatları hakkında bilgi almak için ziyaret ettiğiniz bu sayfada sizlere fiyatlamamız hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Video Montaj Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Video montaj fiyatları, sonuçta elde edilecek videonun süresine göre değil, o videoyu elde etmek için gereken süreye göre değerlendirilmektedir. Bir başka değişle bize sıkça sorulan “x dakikalık bir videonun montaj ücreti nedir?” sorusuna yanıt vermek olanaksızdır. Örneğin 3 dk bir x bir videoun montaj süresi sadece bir gün alırken, bir başka videonun video montaj süresi 3 gün alabilmektedir.

Video Montaj Süresi Nasıl Hızlandırılır?

Müşterilerimize daha ekonomik çözümler sunabilmek için bazı önerilerimiz var;

  • Ham videolarınızı önceden izleyip, kullanacağınız videoları önceden belirleyin. Böylece bizimle geçireceğiniz süre daha kısalacaktır.
  • Ne istediğinizi önceden tasarlayın, en azından bir kaç örnek video izleyin. Böylece kurgu süreci çok daha hızlanacaktır.
  • Birçok müşterimiz zamandan ve tutardan kazanmak için ham videoları seçmekle kalmayıp, ilgili videoda kullanmak istedikleri yerleri de belirlemektedir. Time-Code benzeri bu uygulama ile çok fazla zaman kazanırsınız.

Video Montaj Fiyatları Nedir?

Peremeci Film olarak

  • Saatlik
  • Günlük
  • Haftalık

Video montaj paketlerimiz bulunmaktadır. Hemen aşağıdan bize ulaşarak anında fiyatlarımızı alabilirsiniz.

Bize hemen ulaşın!